انتصاب دبیر جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی برای 3 سال آینده

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر عبدالرضا کبیری سامانی را به سمت دبیر جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی برای ۳ دوره آینده منصوب کرد.

 

در این حکم آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی بر مبنای بند ۲ ماده ۱۱ آیین نامه جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی و بنا به پیشنهاد رئیس محترم شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و رئیس جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی و تایید معاون محترم پژوهش و فناوری وزارت متبوع، به موجب این حکم به سمت دبیر جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی برای دوره‌های پانزدهم، شانزدهم و هفدهم منصوب می‌شوید.

جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی با هدف ترویج و توسعه فرهنگ خلاقیت، نوآوری و فن آفرینی و شناسائی و تشویق ایرانیان فن‌آفرین سراسر جهان، توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در اصفهان برگزار می‌شود.

تاکنون چهارده دوره از این جشنواره برگزار شده است. در حال حاضر این رویداد یکی از چهار جشنواره مطرح کشور است که با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نیز بنیاد ملی نخبگان برگزار می گردد.

 

اخبار مرتبط

Meeting of the Board Directors of the Water Sciences Union with Representatives of International Relations of Scientific Associations

  Following the coordination with Scientific Associations, on Wednesday, February 6, 2017, from 16:00 to …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *