هشتمین جلسه کمیته اعضای جوان

هشتمین جلسه رسمی کمیته اعضای جوان انجمن هیدرولیک ایران در تاریخ ­پنج شنبه ۱۳ تیرماه ۱۳۹۸ از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۲:۰۰ در محل دفتر انجمن هیدرولیک ایران برگزار گردید.

حاضرین جلسه:
دکتر امیر صمدی
مهندس مجتبی محمدی
مهندس احمد فردوسی

مهم­ترین موارد مطرح شده در جلسه مذکور به شرح زیر می­‌باشد:

  • با توجه به شروع فراخوان هجدهمین کنفرانس ملی هیدرولیک ایران در سال جاری، مقرر گردید از اعضای کمیته که تمایل به همکاری در دبیرخانه و هیئت اجرایی کنفرانس به­ صورت نیمه وقت یا تمام وقت دارند، دعوت گردد تا به­ صورت رسمی با انجمن همکاری نمایند.
  • در مورد بخش­های مختلف خبرنامه آتی هیدرولیک تصمیماتی گرفته شد ازجمله اختصاص صفحه­ ای ویژه برای دعوت از دانشجویان جهت عضویت در انجمن و معرفی فعالیت­های انجمن و امتیازات ویژه انجمن برای اعضا و همچنین معرفی نمایندگان رسمی انجمن در دانشگاه­ها و شرکت های آب منطقه ای سراسر کشور.
  • حداکثر زمان ارسال مطالب توسط نویسندگان خبرنامه، تاریخ 10 شهریور ماه تعیین گردید.
  • پیشنهاداتی در مورد مراکز مختلف جهت بازدید بعدی انجمن اعلام شد و مقرر گردید تا امکان این بازدیدها بررسی گردد.
  • پیشنهاداتی جهت بهبود شرایط سخنرانی­های انجمن از طرف جناب آقای مهندس محمدی مطرح شد و مقرر شد تا این پیشنهادات توسط جناب آقای دکتر صمدی و هیئت مدیره انجمن بررسی گردد ازجمله این پیشنهادات شامل افزایش زمان سخنرانی­ها، تغییر زمان برگزاری آن­ها و دعوت از سخنران­های فعال در صنعت و موارد دیگر.
  • مقرر شد تا از اعضای کمیته دعوت گردد تا نقش بیشتری در جلسات و سایر فعالیت­ های آتی انجمن داشته باشند و همچنین شرایطی فراهم گردد تا اعضای فعال در کمیته­ در سایت انجمن معرفی گردند و گواهی برای این اعضا صادر شود.
  • مقرر شد لیستی آقای مهندس محمدی لیست آدرس مکاتبات شرکت های مرتبط با آب را تهیه کنند تا برای سخنرانی­های بعدی از اعضای شرکت­های مشاور و پیمانکار رسماً دعوت به ­عمل آید.

   

  تصاویر جلسه:

   

  اخبار مرتبط

  10th Meeting of IHA International Relations Committee

  The 10th meeting of the IHA International Relations Committee was held on Thursday, February 30, …

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *